Sadrokartón, steny, priečky, podhľady
info.topstavby@gmail.com non-stop
0949 645 465 0904 418 363
images/inset.jpg
Naše sadrokartónové práce vykonáva tím špičkových profesionálov, pre ktorých je sadrokartón druhým najlepším priateľom. Máme dlhoročné skúsenosti, ktorá vám zaručia spokojnosť. V prípade vašej nerozhodnosti vám radi poradíme, navrhneme, resp. doplníme chýbajúce detaily, keďže každý túži nielen po kvantite, ale aj kvalite. Sadrokartón je určený na využitie do interiéru, a práve tým sa chcete pýšiť pri návšteve svojich známych. Najčastejšie to bývajú sadrokartónové stropy, ktoré v súčasnej dobe bývajú doplnené moderným osvetlením. Môžu sa umiestniť na akýkoľvek strop a spĺňajú tak nielen praktické, ale aj estetické funkcie podľa najnovších trendov.

  • stropy
  • priečky
  • podhľady (osvetlenie + elektroinštalácia)
  • podkrovieTopstavby.sk lightbox[settings]Topstavby.sk Topstavby.sk lightbox[settings]Topstavby.sk Topstavby.sk lightbox[settings]Topstavby.sk
Práce realizujeme v Bratislave a v blízkom okolí. Pred začatím prác požadujeme uhradiť 50 % zálohy z výslednej kalkulovanej sumy práce. Doplatok 50% sa uhradí po odovzdaní rekonštrukcie, stavby. Obhliadka je pre zákazníka grátis v prípade že uzavrie dohodu o rekonštrukcii, prestavbe. Suma mu bude odrátaná pri konečnej platbe. V prípade neprejavenia záujmu sa účtuje 20€ paušál v rámci Bratislavy za obhliadku.