Služby
info.topstavby@gmail.com non-stop
0949 645 465 0904 418 363
images/inset.jpg
Môj domov, môj hrad... Príslovie, na ktorom stavia základy naša firma. Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli zveľadiť Vaše útočisko a miesto pokoja. Zrekonštruovanie Vášho obytného priestoru dopomôže k tomu, aby toto miesto vyzeralo modernejšie, krajšie, útulnejšie. Všetky priestory vo Vašom byte, či dome si môžete navrhnúť podľa vlastného štýlu a vkusu. Ak nemáte dostatok času, alebo malú predstavivosť ochotne Vám pomôže náš dizajnér.

Laminátové, alebo drevené? Žiadny problém. Ponúkame Vám široké spektrum tých najmodernejších podláh, zabezpečíme bezproblémovú pokládku, to všetko s prihliadnutím na konečný efekt a design Vašich priestorov.

Ako pomáhame plniť Váš sen? Naša firma Vám pomôže splniť Vaše požiadavky od "A po Z". Navrhneme Vám možnosti rekonštrukcie priestoru, vytvoríme pre Vás dizajn zodpovedajúci Vášmu štýlu a na koniec zrealizujeme rekonštrukciu.

Naša firma poskytuje kompletné elektoinštalačné práce. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci s dlhoročnými skúsenosťami sa postarajú o hladký priebeh tejto pracovnej činnosti od celkovej realizácie až po montáž. Zrealizujeme bezproblémové zapojenie nových, či starších elektrických zariadení.

Poskytujeme kompletné a hlavne kvalitné maliarske a natieračské práce. Ponúkame Vám trendy tóny podľa vzorkovníka farieb, v ktorom sa nachádza veľké množstvo odtieňov.

Pomôžeme Vám vybrať pre Vás najvhodnejší typ kúrenia. Na výber je podlahové, alebo konvektorové vykurovanie. V rámci vodoinštalácie pre Vás navrhneme realizáciu vodoinštalačného systému s prihliadnutím na vhodný výber použitého materiálu. Plynoinštalácia je zameraná na zemný plyn, alebo propán-bután. Zrealizujeme pre Vás zariadenie, aby zodpovedalo výhradne na to určenej vyhláške.

Naša firma sa špecializuje aj na tento typ pracovnej činnosti a vy budete zbavení akejkoľvek starosti. Prečo? Vybúrame spevnené plochy, obytné priestory, či priemyselné budovy a postaráme sa o recykláciu a odvoz stavebného odpadu. Všetko pre Vás urobíme v čo najkratšom možnom čase s využitím tých najefektívnejších a najkvalitnejších pracovných postupov.

Naše sadrokartónové práce vykonáva tím špičkových profesionálov, pre ktorých je sadrokartón druhým najlepším priateľom. Máme dlhoročné skúsenosti, ktorá vám zaručia spokojnosť. V prípade vašej nerozhodnosti vám radi poradíme, navrhneme, resp. doplníme chýbajúce detaily, keďže každý túži nielen po kvantite, ale aj kvalite. Sadrokartón je určený na využitie do interiéru, a práve tým sa chcete pýšiť pri návšteve svojich známych. Najčastejšie to bývajú sadrokartónové stropy, ktoré v súčasnej dobe bývajú doplnené moderným osvetlením. Môžu sa umiestniť na akýkoľvek strop a spĺňajú tak nielen praktické, ale aj estetické funkcie podľa najnovších trendov.

Práce realizujeme v Bratislave a v blízkom okolí. Pred začatím prác požadujeme uhradiť 50 % zálohy z výslednej kalkulovanej sumy práce. Doplatok 50% sa uhradí po odovzdaní rekonštrukcie, stavby. Obhliadka je pre zákazníka grátis v prípade že uzavrie dohodu o rekonštrukcii, prestavbe. Suma mu bude odrátaná pri konečnej platbe. V prípade neprejavenia záujmu sa účtuje 20€ paušál v rámci Bratislavy za obhliadku.